KnowYourX, Huawei Connect 2022 Fuarı’na katıldı

KnowYourX, Huawei Connect 2022 Fuarı’na katıldı

DDTECH grup şirketlerinden KnowYourX, 17-18 Ekim tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen ‘Huawei Connect 2022 Fuarı’nda Avrupalı firmalara, geliştirdiği dijital kimlik ve doğrulama servislerini anlattı. Dijital...

DDTECH grup şirketlerinden KnowYourX, 17-18 Ekim tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen ‘Huawei Connect 2022 Fuarı’nda Avrupalı firmalara, geliştirdiği dijital kimlik ve doğrulama servislerini anlattı.

Dijital kimlik ve güvenlik servisleri üzerine geliştirdiği ürün ve çözümleri Çinli teknoloji firması Huawei’nin bulut altyapısına da ekleyen KnowYourX yetkilileri, fuarda Avrupa pazarındaki potansiyel müşterileri ile bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

“Avrupalı müşterilerle aramızda köprü olacak”

KnowYourX Genel Müdürü Onur Kartal, Türkiye’de dijital kimlik doğrulama alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetler geliştirdiklerini kaydetti.

Huawei’nin Paris etkinliğiyle bu ürünleri küresel arenada tanıtma fırsatı bulduklarını belirten Kartal, “Bu fuar Avrupa pazarındaki potansiyel müşterilerimizle aramızda köprü görevi görüyor. Avrupa’da Huawei’nin bulut altyapısı üzerinde servis veren tüm yazılım şirketleri ve bu hizmetleri talep eden potansiyel müşteriler bu etkinlikte bir araya gelecek. Fuarda ayrıca kamu kuruluşları ve STK’lar da yer alacak.” ifadelerini kullandı.

Kartal, etkinlik aracılığıyla Türkiye’de yüksek pazar payına sahip olan servislerini Avrupa pazarına açarken, burada edindikleri deneyimleri de Türkiye pazarında uygulama fırsatı bulmayı ümit ettiklerini dile getirdi.

“Avrupa’nın gündemi dijitalleşme”

Bu yılki etkinliğin “Unleash Digital” temasıyla gerçekleştirildiğinin altını çizen Kartal, “Avrupalı liderlerin gündeminde, dijitalleşme ve yeşil teknolojinin anahtar rol oynayacağı bir kıta geleceği yer alıyor. Biz de KnowYourX olarak bu etkinlikte hem pazardaki ihtiyaçları yerinde gözlemleyecek hem de kimlik doğrulama çözümlerimizle daha güvenli, verimli süreçler sağlayarak karbonsuzlaşma ve daha yeşil bir Avrupa idealine nasıl katkı sağlayabileceğimizi anlatacağız.” diye konuştu.

“Hedefimiz 2023’te yurt dışına açılmak”

Kartal, globalleşme stratejisi kapsamında hizmetlerin tamamını bulut altyapısı üzerinden sağlamayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Yaptıkları araştırmalar ve teknik değerlendirmelerin sonucunda altyapılarını öncelikli olarak, Huawei Cloud’un Türkiye’de kurulu altyapısı üzerine konumlandıracaklarını ifade eden Kartal, şunları kaydetti:

“Gelecek vizyonumuz doğrultusunda bu altyapıyı Huawei Cloud’un farklı coğrafyalarda kurulu veri merkezlerine de taşıyacağız. 2023 itibariyle KnowYourX’in doğrulama çözümlerini Huawei Cloud üzerinden müşterilerimiz ile buluşturacağız.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.