"Kayseri için projem var'' uygulaması tez konusu oldu

"Kayseri için projem var'' uygulaması tez konusu oldu

Üniversitelerin tez çalışmalarına konu olan büyükşehir belediyesi, 30 büyükşehrin web sitelerinin demokratik yönetim bağlamında incelemeye alındığı ''E- demokrasi kavramının Türkiye’de büyükşehir belediyelerinin web...

Üniversitelerin tez çalışmalarına konu olan büyükşehir belediyesi, 30 büyükşehrin web sitelerinin demokratik yönetim bağlamında incelemeye alındığı ''E- demokrasi kavramının Türkiye’de büyükşehir belediyelerinin web siteleri bağlamında incelenmesi'' başlıklı tez çalışmasında, ''Kayseri için projem var'' uygulaması da yer aldı.

Karabük Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi Olkant Eren Erol tarafından yapılan tez çalışmasında, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin projesi konu alındı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın sürdürdüğü ve ilgi gören, aynı zamanda da üniversitelerde tez çalışmalarına konu olarak demokratik yerel yönetime katkı sağladığı ifade edilen uygulamada, bugüne kadar yüzlerce başvuru gerçekleşti. Proje konusu dışında da bir miktar talebin ve önerinin geldiği ''Kayseri için projem var'' uygulamasına 560 başvuru yapıldı.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.