İZKİTAP, 28 Ekim'de kapılarını açıyor

İZKİTAP, 28 Ekim'de kapılarını açıyor

250’ye yakın yayınevi ve kurumun katıldığı İZKİTAP, etkinlik programı, imza günleri ve söyleşilerle 28 Ekim - 6 Kasım tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ...

250’ye yakın yayınevi ve kurumun katıldığı İZKİTAP, etkinlik programı, imza günleri ve söyleşilerle 28 Ekim - 6 Kasım tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından fuarizmir’de gerçekleştirilecek İZKİTAP - İzmir Kitap Fuarı önümüzdeki hafta kapılarını açacak. İZKİTAP - İzmir Kitap Fuarı’nın  “Onur Konuğu” Sorbonne Üniversitesinde Türk Edebiyatı dersleri veren yazar ve akademisyen Nedim Gürsel olacak. Nedim Gürsel, 29 Ekim günü gerçekleştirilecek söyleşide ziyaretçilerle buluşacak. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in, geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen tanıtım toplantısında, Her Mahalleye Bir Kütüphane Kampanyası’na dikkat çekerek, “İzmir hazır bilgilerin tüketildiği değil, tüm dünyaya yön veren eserlerin hayat bulduğu bir kent olmayı hayal etti. Bunu yerine getirmekse bizim asli görevlerimizdendir. Bu duruşumuzun teminatlarından biri olan İZKİTAP işte bu nedenle çok değerli. Üstelik 28 Ekim - 6 Kasım tarihleri İzmir’in ikinci iktisat kongresi çalışmalarıyla örtüşüyor. Özetle İzmir’in ikinci yüzyılı hazırlanırken yer alacak bu fuar başka bir anlam başka bir içerik zenginliği de taşıyor” dediği fuar kentin kültür hayatına çok önemli bir hizmet verecek. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.