CyanGate, yeni bulut platformu OneTeg’i New York’ta tanıttı

CyanGate, yeni bulut platformu OneTeg’i New York’ta tanıttı

Dijitalleşmeyle birlikte iş dünyasının günlük operasyonlarının önemli bir parçası haline gelen medya içerikleri, şirketlerin depolama ve yönetme ihtiyacını artırıyor. Yöneticiler, operasyon süreçlerini kolayca organize...

Dijitalleşmeyle birlikte iş dünyasının günlük operasyonlarının önemli bir parçası haline gelen medya içerikleri, şirketlerin depolama ve yönetme ihtiyacını artırıyor. Yöneticiler, operasyon süreçlerini kolayca organize ve entegre edebilecekleri, verilerini güvenle depolayabilecekleri alanlar ararken, yeni nesil bulut tabanlı dijital varlık yönetimine (DAM) yönelik talepler artıyor. Markets and Markets’in yayımladığı rapora göre de 2022’yi 4,2 milyar dolarla kapatması beklenen dijital varlık yönetimi pazarının 2027’ye kadar %90,47’lik artış kaydederek 8 milyar dolara çıkması bekleniyor. Şirketler büyüyen pazar karşısında iş modellerine en uygun çözümü ararken, ödüllü DAM hizmetleri sunan CyanGate yeni bulut platformu OneTeg’i New York'ta tanıttı.

Kodsuz entegre ederek maliyeti düşürüyor

CyanGate’in yaptığı açıklamaya göre, OneTeg’in, günümüzde hızla gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği karmaşıklığı çözdüğünü ve iş süreçlerinin otomasyonuna katkıda bulunarak sistemlerin bulutta ya da on-prem üzerinde çalışabileceğini belirtti. OneTeg, hem platformlar arasında basitleştirilmiş bir entegrasyon için kullanıcı odaklı bir akış sağlıyor, hem de varlık ve verileri birleştiriyor. Böylece BT profesyonellerinin ve e-ticaret ekiplerinin içeriklerini daha hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmasına yardımcı oluyor. Şirketlerin temel çözümleri arasındaki entegrasyonları koda ihtiyaç olmadan entegre eden platform, iş süreçlerinde zaman ve maliyetten tasarruf ettiriyor. Yeni bulut teknoloji platformu ayrıca Excel, Google Docs, depolama, dönüştürme ve ofis üretkenliğini artıracak diğer yardımcı program bağlayıcılarını da içeriyor.

Tahmin süresini kısaltıyor ve kaynak dağıtımını optimize ediyor

OneTeg’le şirketlerin karar alma ve tahmin etme süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra kaynak dağıtımını da optimize ettiklerini söyleyen CyanGate, daha iyi müşteri deneyimi sunmak için Amerika Birleşik Devletleri ve Ankara’daki şubelerinde çalışmalarını sürdürüyor. OpenText, Salesforce ve MuleSoft gibi güçlü yazılım geliştirme partnerleriyle iş birliği yapan CyanGate, Fortune dergisi tarafından yılda bir kez yayımlanan ve en yüksek net ciroya sahip şirketlerinin belirlendiği listedeki kurumlara hizmet veriyor. CyanGate, geliştirdiği çözümlerle müşterilerinin operasyonel maliyetlerini azaltmanın yanı sıra, yatırım getirilerini ve üretkenliklerini de artırıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.